براهداف اقتصادی و اجتماعی در بانک صنعت و معدن تمرکز بیشتری داشته باشیم 
چاپ 

براهداف اقتصادی و اجتماعی در بانک صنعت و معدن تمرکز بیشتری داشته باشیم

 

عضو هیئت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: برای ما در این بنگاه کسب و کار اهداف اجتماعی و اقتصادی مهم است و باید بیشتر برآن تمرکز نماییم.

عباس معمارنژاد در سخنرانی افتتاحیه گردهمایی مدیران و روسای شعب که در سالن همایش اتاق بازرگانی کاشان در حال برگزاری است با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانک ما یک بانک دولتی و توسعه ای است و باید اهداف اقتصادی و اجتماعی را بطور همزمان و موازی مدنظر قرار دهیم و در این میان باید قوانین و مقررات را نیز لحاظ کنیم.

وی در بیان مهمترین اهداف بانک افزود: سودآوری، حفظ مشتریان، جذب مشتریان جدید و نوآوری در ارائه خدمات و محصولات جدید از مهمترین اهدافی است که باید در راستای اهداف کلان مدنظر قرار بگیرد.

معمارنژاد در خصوص اهداف اجتماعی بانک صنعت و معدن خاطرنشان ساخت: ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به مشتریان و متقاضیان یکی از اهدافی است که باید ضمن رعایت عدالت اجتماعی به توسعه و گسترش آن توجه داشت.

عضو هیئت مدیره بانک گفت: توجه به نیازهای مشتریان و توجه به قوانین و لحاظ کردن این قوانین در امور جاری یک اصل است و در این میان باید به نوع مصارف توجه کرد و در استان ها باید این موارد مدنظر قرار بگیرد.

وی در خاتمه سخنانش از همکاران خواست تا در اعطای تسهیلات و روند تکمیل طرح ها و به بهره برداری رسیدن آنها دقت لازم را داشته باشند.

درباره نویسنده

4113مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو