سوال يمين مردوخي كردستاني در جلسه مصاحبه رسانه اي سخنگوي دولت 
چاپ 

سوال یمین مردوخی کردستانی در جلسه مصاحبه رسانه ای سخنگوی دولت

سوال یمین مردوخی کردستانی در جلسه مصاحبه رسانه ای سخنگوی دولت
جلسه مصاحبه هفتگی دکتر محمد باقر نو بخت سخنگوی دولت سه شنبه نهم ابان ماه با حضور خبر نگاران در محل مصلی تهران برگزار گردید.
در این جلسه دکتر حسین انتظامی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنک و ارشاد حضور داشتند.
بنا به دعوت دکتر نوبخت اولین سوال کننده شاعر و روزنامه نگار و پیشکیوت اصحاب رسانه سر دبیر پایگاه های خبری یمین نیوز و طوفان نیوز و هفته نامه مردوخ و نور سحر بود.وی گفت در حال حاضر ٢٨٠٠نشریه را نظارت فرهنگ و ارشاد امتیاز داده که ٢۵٠٠زیادی و از حیز انتفاع خارج است و نه تنها خواننده ندارد بلکه استفاده شیشه پاک کنی از ان می شود .
جامعه خبرنگاران جماعتی زحمتکش و مظلوم هستند که نردبان ترقی اکثر از روزی روزنامه نگاران شده اند تعدادی از روزی نامه نگاران رستوران دار و پیتزا فروشی دارنداین روزی نامه نگاران هدفی جز جمع مال و رسیدن به مسند و منصب ندارند متاسفانه از طریق لیست وارد مجلس شده اند و مشغول زد و بند می باشند تا میلیارد ها تومان که خرج کرده اند جبران کنند و مقادیری هم ذخیره نمایند.
مردوخی کردستانی در ادامه سوال خود گفت جناب دکتر نوبخت ،جناب دکتر انتظامی ضرورت دارد که هر چه زود تر ٢۵٠٠امتیاز بی محتوی لغو گردد تا بیشتر از این باعث ننگ و نفرت سایر مسولین سالم و معتبر نشوند.
دکتر نوبخت در جواب مردوخی کردستانی اظهار داشتند جناب مردوخی شما هم سوال مطرح نمودید و هم خودتان پاسخ خود را دادید البته ما و وزارت فرهنگ و ارشاد این پیشنهاد را خیلی جدی دنبال می کنیم تا جامعه مطبوعاتی سالم داشته باشیم و به صورت امروز نباشد.

 

درباره نویسنده

1410مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو